Auto Moto Wieści

Oto pierwsza nieoficjalna reklama Tesli Cybertruck od freelancera2 min read

3 grudnia 2019 2 min read

Oto pierwsza nieoficjalna reklama Tesli Cybertruck od freelancera2 min read

Najnowszy pickup od Tesli cały czas cieszy się dużym zainteresowaniem. Liczba zamówionych egzemplarzy stale wzrasta, a koncern bogaci się o miliony dolarów, co pozwoli na wyprodukowanie setek tysięcy pojazdów. Oficjalna konferencja, w czasie której pojawił się także Elon Musk, była pierwszym krokiem do rozreklamowania Tesli Cybertruck. Nie trzeba było długo czekać, by ujrzeć nieoficjalny spot reklamowy, który pokazuje Teslę od najlepszej strony.

Pewien freelancer, zajmujący się montowaniem filmików wideo, postanowił przygotować specjalną reklamę nadchodzącego pickupa od Tesli. Już niejednokrotnie wykazał się on swoimi zdolnościami, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że Cybertruck na filmiku wygląda naprawdę profesjonalnie, a spot zachęca kolejnych zainteresowanych do zakupu. Bez względu na to, czy projekt Muska przypadł Wam do gustu, czy jesteście nim bardzo zawiedzeni, koniecznie zobaczcie, co przygotował Billy Cramer.

Cybertruck w reklamie jeszcze lepszy niż podczas pokazu

Trzeba przyznać, że Cramer ma prawdziwy talent, jeśli chodzi o koncepcje oraz wykonanie filmików wideo. Po obejrzeniu spotu reklamowego długo zastanawiałam się nad tym, jak może zareagować na niego sam Elon Musk. Jest to pierwszy tego typu projekt. Dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że film dotrze do fabryki, a może nawet freelancer zostanie zatrudniony do przygotowania oficjalnej reklamy? Na swoim Twitterze poinformował, że jest gotowy na wszelkie wyzwania! Czeka tylko na sygnał od CEO Tesli, by zająć stanowisko content kreatora wideo.

Sposób zwrócenia na siebie uwagi przez produkcję reklamy dla jednego z najbardziej wyczekiwanych samochodów elektrycznych na pewno jest godzien podziwu. Do tej pory Crammer koncentrował się głównie na grach wideo i filmach. Freelancer prawdopodobnie wstrzelił się w słaby punkt Muska, który ceni sobie dobry sposób reklamowania własnych produktów.

Osobiście bardzo mocno kibicuje zdolnemu młodemu człowiekowi, który ma pomysł na własną działalność i na pewno trafi ze spotem w gusta wielu przyszłych użytkowników Cybertrucka. Wybuchowość, niestandardowe połączenia oraz nawiązanie do kosmosu, czyli kolejnej słabości CEO Tesli może okazać się sukcesem i pierwszym krokiem do sukcesu w kwestii szukania kolejnych zleceń. A Wy co sądzicie o projekcie wykonanym przez Crammera?

Źródło: Inside Evs