Moto Wieści

Motocykl elektryczny Denzel Truvor już niebawem w przedsprzedaży2 min read

16 stycznia 2020 2 min read

Motocykl elektryczny Denzel Truvor już niebawem w przedsprzedaży2 min read

Zaledwie kilka lat temu chiński producent elektrycznych motocykli, Denzel, rozpoczął współpracę z Pablem Baranoffem Dornem nad motocyklem Cafe Racer. Stanowił on połączenie klasycznego wyglądu z najnowszą technologią, jednocześnie przypominając legendarny model Hondy. W tamtym czasie był to jedynie koncept z włókna węglowego, jednak w 2018 roku można było składać już na niego pierwsze zamówienia. Wtedy nikt się nie spodziewał, że to dopiero początek działalności firmy.

W tym roku nadszedł czas na przedstawienie kolejnego elektryka, który wyszedł spod ręki PBD. Denzel Truvor to wyjątkowy motocykl, wykonany z włókna węglowego, dostępny w wielu konfiguracjach. Już niebawem będzie można zamówić go w przedsprzedaży po dokonaniu przedpłaty. Czas więc byście lepiej poznali elektryczny motocykl Denzela.

denzel

Motocykl Danzel Truvor – dostępne konfiguracje

W zależności od wybranej wersji użytkownik ma możliwość jeździć motocyklem o wadze od 65 kg do 75 kg. Wszystko to dzięki konstrukcji z włókna węglowego, która ograniczając wagę, pozwala rozpędzić pojazd w przedziale 85-100 km/h. Producent zapewnia także że maszyna na jednym ładowaniu jest w stanie pokonać około 120 km, co jest dość dobrym wynikiem. Ale to oczywiście nie wszystko! Do wyboru będzie także wielkość kół czy jeden z trzech kolorów, dzięki czemu spersonalizowany motocykl ma szansę trafić w gusta wielu pasjonatów.

denzel

Jak można zamówić najnowszego Denzela?

Wszystko wskazuje na to, że pierwsze modele mają być dostępne już w marcu, a w kwietniu trafią oficjalnie do sprzedaży. Już niebawem będzie można rozpocząć składanie wstępnych zamówień, poprzez opłatę wstępną wysokości $500. Depozyt ten w przypadku rezygnacji nie podlega zwrotowi, dlatego w przedsprzedaży powinni brać udział przede wszystkim zdecydowani kupujący. Przelew musi być wykonany za pomocą PayPal, albowiem to właśnie tam zostanie także przesłane potwierdzenie zamówienia wraz z fakturą.

Trzeba przyznać, że Denzel Truvor wygląda naprawdę ciekawie i być może będzie to jeden z najciekawszych motocykli roku. Co prawda nie wiadomo jeszcze, jacy producenci zdecydują się na pokazanie swoich najnowszych projektów, jednak czy coś przebije elektryka z włókna węglowego?

Źródło: Eastgem