Transport

W innogy Go! pojeździsz 400-konnym luksusuowym Jaguarem I-PACE3 min read

28 kwietnia 2020 3 min read

autor:

W innogy Go! pojeździsz 400-konnym luksusuowym Jaguarem I-PACE3 min read

Jaguar I-PACE może zachwycać – wygląda luksusowo i osiągi też ma niczego sobie – dwa silniki o łącznej mocy 400 KM, 700Nm momentu obrotowego, przyśpiesza do setki w 4.8 sekundy, a na jednym ładowaniu przejedziesz 470 km.

Jaguar I-PACE to pierwszy samochód w historii, który zdobył aż trzy nagrody w prestiżowym plebiscycie World Car of the Year 2019 w kategoriach: Światowego Zielonego Samochodu Roku, Światowego Samochodowego Designu Roku oraz nagrodę główną – tytuł Światowego Samochodu Roku (Car of the Year 2019). Jaguar I-PACE cieszy się dużą popularnością w segmencie samochodów premium. W 2019 roku był najczęściej wybieranym w Polsce SUV-em z napędem elektrycznym. Kosztuje też niemało, bo ceny zaczynają się od 359 500 złotych.

Możesz go jednak wypożyczyć w car sharingu – innogy GO!

W innogy Go! można było wypożyczyć do tej pory elektryczne BMW i3 oraz BMW i3s. Od teraz można będzie spróbować mocy również do Jaguara I-PACE.

Odkąd uruchomiliśmy car sharing innogy GO! robimy wszystko, by nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z naszej usługi. Obecnie testujemy w naszej flocie nowe luksusowe Jaguary I-PACE.  Wybór marki podyktowany był chęcią zapewnienia jeszcze wyższej klasy samochodów w naszej usłudze. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z ograniczeń jakie niesie ze sobą stan epidemii i apelujemy o ich przestrzeganie. Ci jednak, którzy z ważnych względów muszą przemieścić się po mieście, mogą to teraz zrobić nie tylko w sposób bezpieczny i komfortowy, ale również elegancki – mówi Andrzej Popławski, Head of e-mobility w innogyPolska.

Jak wypożyczyć Jaguara? Nie będzie łatwo, ani tanio.

Nie będzie to łatwe, ponieważ Jaguara I-PACE będą mogli wynająć klienci innogy Go!, którzy na swoim koncie mają 300 przejechanych minut. Samochód będzie dostępny tylko w pakietach minutowych. I tak 60 min. jazdy luksusowym SUV-em to koszt 99 zł, 120 min – 169,99 zł, 180 min – 229,99 zł, zaś 300 min – 359,99 zł. Stawka dobowa wynosi 2 215 zł(sic!). Nowa oferta samochodów jest ograniczona czasowo. Jaguarami, podobnie jak samochodami marki BMW, będzie można wyjeżdżać poza Warszawę, ale zakończyć najem można tylko w specjalnej strefie w centrum miasta oznaczonej na mapie w aplikacji innym kolorem.

innogy Go! podsumowuje rok

Car sharing innogy Go! wystartował w kwietniu 2019 roku. Flota ekologicznych i bezemisyjnych BMW i3 wyjechała na ulice Warszawy w liczbie 500 egzemplarzy. Po roku działania, innogy go! ma ponad 74 tys. aktywnych użytkowników. Car sharing ma też sieć własnych stacji ładowania samochodów innogy go!, która obejmuje już 68 punktów, a ich liczba cały czas rośnie.

W październiku 2019 roku, innogy Go! wprowadziła usługę car sharingu dla firm, oferując atrakcyjne warunki wypożyczania floty na krótki termin. Oprócz tego, flotę innogy Go! uzupełniły testowo samochody dostawcze.

Niedawno wprowadzono również trzy dodatkowe metody płatności: subskrypcje, vouchery oraz pakiety minutowe. Nowa oferta przekłada się nie tylko na elastyczne podejście do regulowania rachunku, ale przede wszystkim na znaczne korzyści finansowe dla użytkownika: za przejazdy BMW i3 można zapłacić nawet o 67% mniej.

Standardowo za BMW płacisz gdy jeździsz 1,19 zł / 1 min, gdy stoisz 0,19 zł / 1 min. Możesz wypożyczyć też na dobę za 139 zł. W cenie masz też darmowy parking, darmowe ładowanie w sieci innogy Go i jazdę buspasami po zatłoczonej Warszawie.

Wg firmy innogy Go! to największy w Polsce oraz jeden z największych w Europie w pełni elektryczny car sharing.

Źródło: materiały prasowe.