Aktualności Testy

Bosch eBike Systems zaprasza na eUrban Experience Tour podczas Bike Expo 20242 min czytania

28 marca 2024 2 min read

Bosch eBike Systems zaprasza na eUrban Experience Tour podczas Bike Expo 20242 min czytania

Już 6 i 7 kwietnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja targów BIKE EXPO — Narodowy Test rowerowy. W tym roku Bosch eBike Systems przygotował wyjątkową okazję — eUrban Experience Tour. To strefa testowa, w której będzie można przetestować rowery oparte o system silników Bosch.

Mieliśmy okazję uczestniczyć w zeszłym roku w wystawie BIKE EXPO. Chociaż w tym roku nie planujemy brać w niej udziału, to zachęcamy do odwiedzenia targów, a w szczególności do skorzystania z możliwości „przejechania się” rowerami marek Canyon, KTM, Riese und Muller, Velo de Ville czy Cube, w strefie eUrban Experience Tour, którą przygotował dla wszystkich chętnych Bosch eBike Systems. Dzięki temu w łatwy sposób pozbędziecie się obaw przed elektrykami, a na wszelkie pytania odpowiedzą wykwalifikowani przedstawiciele.

Bosch eBike Systems zaprasza na eUrban Experience Tour podczas Bike Expo 2024 – przetestuj e-mobilność!

Bosch eBike Systems wiodący dostawca rozwiązań w zakresie zrównoważonej mobilności miejskiej zaprasza do udziału w eUrban Experience Tour. To wyjątkowa okazja, aby przetestować różne kategorie rowerów elektrycznych wyposażonych w zaawansowane systemy marki Bosch. Wydarzenie odbędzie się w ramach Bike Expo 2024 w dniach 6-7 kwietnia na PGE Narodowym w Warszawie.

Bosch eBike Systems

Celem eUrban Experience Tour jest promowanie zrównoważonej mobilności miejskiej i zachęcenie jak największej liczby mieszkańców miast do rezygnacji z samochodów na rzecz przemieszczania się rowerem ze wspomaganiem elektrycznym. Jazda e-rowerem w warunkach miejskich niesie ze sobą szereg korzyści dla społeczeństwa i środowiska naturalnego, takich jak redukcja emisji spalin, poprawa jakości powietrza, a także pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie użytkowników.

W strefie testowej Bosch eUrban Experience Tour odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję przetestować rowery elektryczne renomowanych marek takich jak: Canyon, KTM, Riese und Muller, Velo de Ville czy Cube wyposażone w systemy Bosch eBike Systems. Eksperci firmy Bosch odpowiedzą na pytania i wyjaśnią działanie systemu oraz pomogą w wyborze odpowiedniego modelu roweru dopasowanego do aktywności użytkownika. Miejski, mtb, cargo, a może gravel? Każdy znajdzie eBike’a z inteligentnym systemem dla siebie!

Podczas Bike Expo 2024 nie zabraknie również licznych wydarzeń towarzyszących, takich jak spotkania z gwiazdami sportu, premiery filmowe czy prelekcje dotyczące zdrowego stylu życia i zrównoważonej mobilności miejskiej.

Bosch eBike Systems

Bosch eUrban Experience Tour to okazja do odkrycia możliwości, jakie dają rowery elektryczne w środowisku miejskim. Idealnego rozwiązania dla osób ceniących sobie wygodę, szybkość i niezależność w codziennych podróżach.

Zawodowo, całkowicie ktoś inny niż mogłoby się wydawać. Jego największe namiętności prócz żony to dobre piwo, ostre papryczki i świeżo palona kawa w hurtowej ilości. Uwielbia nowe technologie i gadżety, ma też spory sentyment do tych starych. Mówi o sobie, że jest „roztańczonym puchem tego świata”.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x